تازه‌های رسانه

مقالات
ویدیوها

5 دقیقه زودتر از ساعات اوج ترافیک!

1401/11/01

رشد جمعیت، این بحران را بیشتر و بیشتر می‌کند. بحرانی که تنها عامل آن جابه‌جایی مردم نیست و رشد سریع تجارت الکترونیک و تقاضا برای جابه‌جایی ناشی از این تجارت را هم شامل می‌شود.

قهرمان مسابقه بلیتز خود باشید

1401/10/28

با پیشرفت تکنولوژی و عادت به زندگی دیجیتال، دیگر مجبور نیستیم در صف‌های طولانی خرید، بانک، درمانگاه و حتی تهیه بلیط سینما و شهربازی و سایر کارهای روزمره خود بایستیم.

سفر به جذاب‌ترین مقصد مهاجرت برای عاشقان اقتصاد دیجیتال

1401/10/24

مقاله «سفر به جذاب‌ترین مقصد مهاجرت برای عاشقان اقتصاد دیجیتال» را سارا الماسی، کارشناس بازاریابی محتوای فناپ ترجمه و تنظیم کرده است.

شرکت‌های زیر‌مجموعه هلدینگ فناپ

پرداخت الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد یکی از معتبرترین شرکت‌های PSP در کشور است که خدمات پرداخت الکترونیکی بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی و خصوصی کشور، ازجمله پاسارگاد، سپه، رفاه، صادرات، گردشگری و... را تأمین می‌کند.

داتین

داتین یک از شرکت‌های نرم‌افزاری پیشرو در ارائه محصولات و خدمات بانکداری، بیمه و پرداخت الکترونیکی است که با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری کاملاً بومی در صنعت مالی، بانکی، بیمه و خدمات پرداخت کشور در زمره نقش آفرینان اصلی این صنعت به شمار می‌رود.

راژمان

نشان محصول شرکت «راژمان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

آلفا

پلی‌پاد نام تجاری شرکت «الماس فناوری ابری پاسارگاد (آلفا)» است کنسول ابری بازی است که در آن برای انجام بازی‌های پی‌سی و کنسول، نیازی به سخت‌افزار بازی نخواهد بود بلکه میتوان به سادگی روی هر پلتفرمی، تنها با داشتن اینترنت بصورت استریم بازی کرد.

اسپارا

شرکت اسپارا طراحی و ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه امنیت را در دستور کار خود قرار داده است.

+ ۵۰۰۰

همکاران

+ ۲۰

شرکت‌های زیرمجموعه

+ ۲۵۰

پروژه‌ها

+ ۳۲۰

افتخارات

مسئولیت‌ اجتماعی فناپ

Logo

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ