لاماسو
نگاه کلی

سامانه رزرواسیون مرکزی هتلی (Hotel CRS) لاماسو، نرم‌افزاری برای تعیین و تدوین استراتژی‌های فروش اقامتگاه‌ها، شامل مدیریت برخط قیمت، ظرفیت و کانال‌های فروش است.

 

 

محصولات

ویژگی‌ها و امکانات محصول/ خدمت:

  • تسویه و تسهیم در لحظه
  • سایت رزرواسیون اختصاصی
  • ارائه پنل رزرو به اژانس‌های آفلاین
  • پکیج‌بندی زمان‌دار و متنوع
  • ارائه اعتبار به آژانس‌های همکار هتل

مشتریان

اقامت24

گروه هتل‌های اسپیناس

علی بابا

گروه هتل‌های الماس

هتل درویشی

تماس

تهران، امیرآباد، بزرگراه کردستان، خیابان بیست‌ویکم شرقی، پلاک ۷، طبقه دوم​

۸۸۰۲۵۲۶۵ - ۰۲۱

۸۸۶۳۹۰۷۰ - ۰۲۱

info@lamasoo.com

دیگر شرکت‌های زیر‌مجموعه هلدینگ فناپ

پرداخت الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد یکی از معتبرترین شرکت‌های PSP در کشور است که خدمات پرداخت الکترونیکی بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی و خصوصی کشور، ازجمله پاسارگاد، سپه، رفاه، صادرات، گردشگری و... را تأمین می‌کند.

داتین

داتین یک از شرکت‌های نرم‌افزاری پیشرو در ارائه محصولات و خدمات بانکداری، بیمه و پرداخت الکترونیکی است که با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری کاملاً بومی در صنعت مالی، بانکی، بیمه و خدمات پرداخت کشور در زمره نقش آفرینان اصلی این صنعت به شمار می‌رود.

راژمان

نشان محصول شرکت «راژمان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

آلفا

پلی‌پاد نام تجاری شرکت «الماس فناوری ابری پاسارگاد (آلفا)» است کنسول ابری بازی است که در آن برای انجام بازی‌های پی‌سی و کنسول، نیازی به سخت‌افزار بازی نخواهد بود بلکه میتوان به سادگی روی هر پلتفرمی، تنها با داشتن اینترنت بصورت استریم بازی کرد.

اسپارا

شرکت اسپارا طراحی و ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه امنیت را در دستور کار خود قرار داده است.

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ