اتاق رسانه
خبر
ویدیو

مرتب‌سازی:

تعداد کل اخبار : 519

شهاب جوانمردی نایب‌رییس دوم اتاق تهران شد

یکشنبه 07 خرداد 1402

در نخستین نشست رسمی دور دهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، رییس و اعضای هیات‌رییسه اتاق تهران انتخاب شدند و دکتر شهاب جوانمردی مدیرعامل گروه شرکت‌های فناپ، نایب‌رییس دوم اتاق تهران شد.

مدیرعامل فناپ: نگاه مثبت فعالان بخش خصوصی به زیست‌بوم فناوری کشور/ اجرای قانون جهش تولید دانش‌بنیان با چه چالش‌هایی مواجه است؟

چهارشنبه 03 خرداد 1402

مدیرعامل گروه شرکت‌های فناپ با تاکید بر اینکه بخش خصوصی همواره نگاه مثبتی به زیست‌بوم فناوری و دانش‌بنیان کشور داشته است، بر ضرورت برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های منظم برای درک دقیق محتوای قانون جهش تولید دانش‌بنیان توسط بازیگران این عرصه تاکید کرد.

حمایت فناپ از رویداد برنامه‌نویسی «کدناک» دانشگاه شریف

سه‌شنبه 02 خرداد 1402

مسابقه برنامه‌نویسی «کدناک» دانشگاه شریف با حمایت معاونت نوآوری و توسعه زیست‌بوم دیجیتال فناپ و شرکت داتین، روز جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در دانشکده ریاضی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

برندگان رشته امنیت سایبری مسابقات ملی مهارت اعلام شدند

شنبه 23 اردیبهشت 1402

رقابت شرکت‌کنندگان مسابقات ملی مهارت در رشته امنیت سایبری با اعلام نفرات برتر، به پایان رسید.

مدیران فناپ در «پادکست متاورس» مطرح کردند؛ فاصله معنادار ایران در مشارکت با متاورس جهانی/ در فروجهان نمی‌توان درباره فراجهان سخن گفت

دوشنبه 18 اردیبهشت 1402

دکتر شهاب جوانمردی مدیرعامل گروه شرکت‌های فناپ و کیوان جامه‌بزرگ معاون توسعه راهبردی و امور شرکت‌های فناپ با حضور در برنامه زنده «پادکست متاورس» به کارگردانی سیاوش صفاریان‌پور، از رویای شکل‌گیری متاورس و چشم‌انداز آن در ابعاد جهانی و نیز اقتصاد دنیای متاورس در ایران و جهان سخن گفتند.

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ