آدونیس
نگاه کلی

شرکت «توسعه خدمات الکترونیکی» (آدونیس)، در سال مالی 1399 با نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های خودپرداز (ATM)، خودگردان (CRS) و  کیوسک بانکی (Cashless ATM) در بانک‌های سامان و سینا و شرکت «به‌پرداخت ملت» و تمدید قراردادهای پشتیبانی ترمینال‌های بانکی، شامل خودپرداز، کیوسک بانکی و PinPad -درمجموع تعداد 10047 دستگاه‌- توانسته است با وجود نوپا بودن و نداشتن سابقه حضور طولانی‌مدت در این صنعت، جایگاه شایسته‌ای را در این عرصه به خود اختصاص دهد. 

استراتژی اصلی شرکت، با توجه به سرعت رشد بانکداری الکترونیکی در کشور و حتی طرح موضوع ایجاد بانک‌های مجازی، تکمیل سبد محصولات خود از هر سه زاویه سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و خدمات پشتیبانی و نیز کسب سهم گسترده‌تر از بازار در این حوزه است.

محصولات

محصولات و خدمات آدونیس، کلیه امور مربوط به پشتیبانی خودپردازها و خوددریافت‌ها، که می‌توان در شش گروه اصلی دسته‌بندی کرد:

  • تأمین خودپرداز با برند تجاری EastCom
  • تأمین سخت افزار پایانه‌های خودکار خدمات بانکی
  • ارائه راهکارهای جامع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در زمینه پایانه‌های خودکار خدمات بانکی
  • پشتیبانی و نگهداری دستگاه‌های خودپرداز با برندهای تجاری EastCom, Wincor, NCR
  • خدمات حمل، نصب فیزیکی، سایت‌سازی و پشتیبانی شبکه ارتباطی دستگاه‌های خودپرداز
  • تولید نرم افزارهای ویژه بانکی نظیر Monitoring
مشتریان

بانک ملت

بانک سامان

بانک توسعه تعاون

تماس

تهران، خیابان ستارخان، خیابان نهم دریان‌نو، پلاک 7 کدپستی: 6612354799

66123547 - 021 66125091 - 021

66123547 - 021

adonis@fanapco.com

دیگر شرکت‌های زیر‌مجموعه هلدینگ فناپ

پرداخت الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد یکی از معتبرترین شرکت‌های PSP در کشور است که خدمات پرداخت الکترونیکی بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی و خصوصی کشور، ازجمله پاسارگاد، سپه، رفاه، صادرات، گردشگری و... را تأمین می‌کند.

داتین

داتین یک از شرکت‌های نرم‌افزاری پیشرو در ارائه محصولات و خدمات بانکداری، بیمه و پرداخت الکترونیکی است که با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری کاملاً بومی در صنعت مالی، بانکی، بیمه و خدمات پرداخت کشور در زمره نقش آفرینان اصلی این صنعت به شمار می‌رود.

راژمان

نشان محصول شرکت «راژمان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

آلفا

پلی‌پاد نام تجاری شرکت «الماس فناوری ابری پاسارگاد (آلفا)» است کنسول ابری بازی است که در آن برای انجام بازی‌های پی‌سی و کنسول، نیازی به سخت‌افزار بازی نخواهد بود بلکه میتوان به سادگی روی هر پلتفرمی، تنها با داشتن اینترنت بصورت استریم بازی کرد.

اسپارا

شرکت اسپارا طراحی و ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه امنیت را در دستور کار خود قرار داده است.

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ