فناپ زیرساخت
نگاه کلی

شرکت «فناپ‌ زیرساخت»، پیشگام فناوری‌های مدیریت ترافیک (دوربین‌های نظارتی و ثبت تخلف جاده‌ای) در کشور، در حال حاضر علاوه بر این حوزه، فعالیت خود را بر توسعه فناوری‌های دیجیتال صنعتی، راهکارهای جامع اطلاعاتی و اینترنت اشیا، اجرای پروژه‌های بزرگ زیرساختی حوزه «فاوا» و حمل‌ونقل هوشمند متمرکز ساخته است. شبکه و مرکز داده، سامانه‌های جریان ضعیف، مدیریت هوشمند مصرف، هوشمندسازی صنعتی و معدنی و تجاری و ساختمان‌ها، ثبت تخلفات عبور و مرور وسایل نقلیه، علائم الکتریکی راه‌آهن و مترو، دریافت الکترونیکی عوارض، مدیریت هوشمند جایگاه‌های سوخت، مانیتورینگ راه‌ها، پشتیبانی تحت وب، پشتیبانی فنی و نگهداری تجهیزات سخت‌افزاری و... از جمله خدمات و محصولات دانش‌بنیان شرکت فناپ‌زیرساخت است. 

محصولات

از جمله محصولات و خدمات شرکت فناپ‌زیرساخت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • حمل و نقل هوشمند 
  • مراکز داده
  • راه‌حل‌های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا
  • پشتیبانی و نگهداری
مشتریان

هلدینگ میدکو

شهرداری تهران

شرکت فناپ زیرساخت

فرودگاه امام خمینی

بانک سینا

تماس

تهران، بلوار مرزداران، خیابان ایثار، کوچه مهر، پلاک ۱۲

۴۹۲۸۶۰۰۰ -۰۲۱

۴۹۲۸۶۲۲۲ - 021

info@fanap-infra.ir

دیگر شرکت‌های زیر‌مجموعه هلدینگ فناپ

پرداخت الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد یکی از معتبرترین شرکت‌های PSP در کشور است که خدمات پرداخت الکترونیکی بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی و خصوصی کشور، ازجمله پاسارگاد، سپه، رفاه، صادرات، گردشگری و... را تأمین می‌کند.

داتین

داتین یک از شرکت‌های نرم‌افزاری پیشرو در ارائه محصولات و خدمات بانکداری، بیمه و پرداخت الکترونیکی است که با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری کاملاً بومی در صنعت مالی، بانکی، بیمه و خدمات پرداخت کشور در زمره نقش آفرینان اصلی این صنعت به شمار می‌رود.

راژمان

نشان محصول شرکت «راژمان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

آلفا

پلی‌پاد نام تجاری شرکت «الماس فناوری ابری پاسارگاد (آلفا)» است کنسول ابری بازی است که در آن برای انجام بازی‌های پی‌سی و کنسول، نیازی به سخت‌افزار بازی نخواهد بود بلکه میتوان به سادگی روی هر پلتفرمی، تنها با داشتن اینترنت بصورت استریم بازی کرد.

اسپارا

شرکت اسپارا طراحی و ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه امنیت را در دستور کار خود قرار داده است.

Logo

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ