اسپارا
نگاه کلی

شرکت اسپارا طراحی و ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه امنیت را در دستور کار خود قرار داده است.

طراحی محصولاتی مانند PAM، EMS، EDR، WAF و ارائه خدماتی همچون SOC، GRC، تست نفوذ و تیم قرمز و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در پیوند با دیگر شرکت‌های معتبر امنیتی ازجمله دستاوردهای اسپارا در آغاز فعالیت این شرکت است.

 

محصولات

محصولات:

مدیریت دسترسی‌های ممتاز

سیستم مدیریت صدور مجوز اجرای فايل 

خدمات : 

مشاوره سیستم‌های مدیریت امنیت

راه اندازی مرکز عملیات امنیت

ارزیابی فنی امنیت

آموزش فنی تخصصی امنیت

باگ بانتی 

آزمایشگاه امنیت 


 

مشتریان

شرکت زی‌تل

شرکت فناپ تلکام

بانک پاسارگاد

شرکت داتین

شرکت فناپ تک

تماس

تهران، بلوار میرداماد، خیابان البرز، پلاک 8

22275003 - 021

22275003 - 021

info@spara.ir

دیگر شرکت‌های زیر‌مجموعه هلدینگ فناپ

پرداخت الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد یکی از معتبرترین شرکت‌های PSP در کشور است که خدمات پرداخت الکترونیکی بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی و خصوصی کشور، ازجمله پاسارگاد، سپه، رفاه، صادرات، گردشگری و... را تأمین می‌کند.

داتین

داتین یک از شرکت‌های نرم‌افزاری پیشرو در ارائه محصولات و خدمات بانکداری، بیمه و پرداخت الکترونیکی است که با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری کاملاً بومی در صنعت مالی، بانکی، بیمه و خدمات پرداخت کشور در زمره نقش آفرینان اصلی این صنعت به شمار می‌رود.

راژمان

نشان محصول شرکت «راژمان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

آلفا

پلی‌پاد نام تجاری شرکت «الماس فناوری ابری پاسارگاد (آلفا)» است کنسول ابری بازی است که در آن برای انجام بازی‌های پی‌سی و کنسول، نیازی به سخت‌افزار بازی نخواهد بود بلکه میتوان به سادگی روی هر پلتفرمی، تنها با داشتن اینترنت بصورت استریم بازی کرد.

ققنوس

کنسرسیوم ققنوس در سال 1398 فعالیت خود را با هدف بهره‌برداری از قابلیت‌ها و فرصت‌های تجاری فناوری زنجیره بلوکی، با مشارکت فناپ و چهار بانک و شرکت پرداخت بزرگ کشور آغاز کرد.

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ