راهکارهای جامع و یکپارچه سازمانی

راهکارهای جامع و یکپارچه سازمانی

اهمیت

مدیریت بهینه سازمان‌ها و صنایع بزرگ، بیش از هرچیز نیازمند دسترسی به اطلاعات دقیق و به‌هنگام از بخش‌های مختلف سازمان است. رشد سازمان، افزایش میزان تولید کالا و عرضه خدمات، بالارفتن تعداد نیروها و افزایش حجم فرایندهای کسب‌وکاری نیز سازمان‌ها را پیچیده‌تر می‌کند. در چنین شرایطی، بهترین راه دست‌یابی به اطلاعات دقیق‌تر و اتخاذ تصمیمات مدیریتی بهتر، استفاده از راهکارهای جامع و یکپارچه نرم‌افزاری است که بر اساس نیازهای خاص یک سازمان، پیاده‌سازی شود. مهم‌ترین موضوعی که استفاده از این راهکارها را برای سازمان‌ها و صنایع بزرگ ضروری می‌کند، دست‌یابی به بهای تمام‌شده محصول است که تنها به کمک این راهکارهای جامع و یکپارچه، امکان‌پذیر می‌شود.

فعالیت‌ها و خدمات فناپ

فناپ با تولید زیرساخت‌های نرم‌افزاری از قبیل پلتفرم‌های بومی، برای اولین بار در کشور امکان تولید راهکارهای مقیاس بزرگ در سطح ملی را فراهم کرده و این نوع محصولات را بر اساس نیازها و ویژگی‌های سازمان‌ها و صنایع بزرگ کشور توسعه داده است. طراحی، تولید و پیاده‌سازی اولین راهکار جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی یا ERP در هولدینگ صنعتی و معدنی میدکو، از مهم‌ترین دستاوردهای فناپ در بومی‌سازی راهکارهای سازمانی و صنعتی است که در قالب یک از بزرگ‌ترین پروژه¬های نرم‌افزاری کشور انجام شده است.

رویکرد و مزیت فناپ

مهم‌ترین مزیت فناپ در تولید راهکارهای جامع سازمانی، یکپارچه‌کردن فرایندهای سازمان است. مزیت دیگر، فرآیندگرایی در تولید این راهکارهاست؛ این راهکارهای جامع و یکپارچه مقیاس بزرگ، بر اساس استانداردهای بین‌المللی BPMN تولید شده و مبنای طراحی فرآیندهای کسب‌وکاری این راهکارها نیز برترین تجارب و ایده‌هایی است که در بهروش‌های جهانی (Best Practice) به دست آمده است.

چشم‌انداز و گام‌های بعدی

فناپ با توسعه پلتفرم‌های نرم‌افزاری خود، راهکارهای جامع و یکپارچه اختصاصی را برای صنایع و سازمان‌های مختلف تولید کرده و با استفاده از فناوری اینترنت اشیاء (IOT)، شبیه‌سازی و نوآوری‌های بومی خود، کسب‌وکارهای مقیاس‌بزرگ داخلی را با فناوری‌های هم‌سطح با جهان، تجهیز می‌کند. مجموعه این خدمات در کنار ارتقای کارایی و اثربخشی، باعث افزایش بلوغ سازمان‌ها و صنایع داخلی می‌شود.