اخبار داخلی

خبرهای بیشتر

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان فناپ و انجمن اتیسم ایران

آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری و رونمایی از خدمات هلدینگ فناپ به انجمن اتیسم ایران با حضور دکتر شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ و سرکار خانم سعیده صالح غفاری، مدیرعامل انجمن اتیسم ایران، جناب آقای ارشد هدایتی، مدیر روابط عمومی بانک پاسارگاد، تنی چند از مدیران شرکت‌های فناپ و همچنین اعضای هیات‌مدیره انجمن اتیسم برگزار شد.

تقدیر از فناپ در جشن سالیانه کمپین نفس

شرکت فناپ در جشن سالیانه کمپین نفس به پاس همکاری با این کمپین مورد تقدیر قرار گرفت. جشن سالیانه کمپین نفس روز چهارشنبه سی‌ویکم اردیبهشت برگزار شد و لوح تقدیر توسط خانم کتایون نجفی‌زاده، مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان به جناب آقای زند که به‌نمایندگی از مدیریت محترم عامل مجموعه فناپ در این آینن حضور داشت، اهدا شد.

اخبار حوزه ها

خبرهای بیشتر

معاون فناوری اطلاعات بانک دی از سابقه‌ی همکاری با فناپ می‌گوید؛

این روزها بحث ادغام پنج بانک نظامی کشور در بانک سپه و مهاجرت همزمان این بانک به یک سامانه‌ی یکپارچه بانکی جدید مطرح شده، امری که پیچیدگی‌های متعددی به همراه خواهد داشت؛ کما اینکه تا به امروز تجربه‌ای از این جنس در کشور انجام نشده و انجام آن نقطه عطفی در صنعت کربنکینگ کشور خواهد بود.

| ادامه

وزارت امور اقتصادی و دارایی به جمع مشتریان داتین پیوست

قرارداد همکاری میان داتین و وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور پیاده¬سازی سامانه مديريت اموال و دارايی‌ها منعقد شد و به موجب آن، این وزارتخانه به جمع مشتریان داتین پیوست.

| ادامه

توفیق امضاي 3 تفاهم‌نامه‌ی همكاري در الكامپ 98 برای شناسا

شرکت شناسا در طی بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ در راستاي توسعه‌ی فعاليت‌هاي خود و هم‌افزايي با سازمان‌هاي موثر زیست‌بوم، سه تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک میان تريگ‌آپ و سایر مجموعه‌هاي فعال منتخب در زیست‌بوم كارآفريني، به امضا رساند.

| ادامه

شناسا، در نمایشگاه الکامپ، حضوری موفق رقم زد.

حضور شرکت شناسا در بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بين‌المللي الکامپ با کسب جوایزی توسط این شرکت، از سوی رفاتک و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری همراه بود.

| ادامه

شبکه‌ی «اشاره» آیو، ویژه ناشنوایان و کم‌شنوایان، به صورت رسمی افتتاح شد.

مراسم افتتاح رسمی شبکه‌ی تلویزیون اینترنتی «اشاره» آیو، اولین شبکه مخصوص ناشنوایان و از محصولات شرکت باران تلکام روز شنبه بیست‌و‌نهم تیرماه با حضور جمعی از مدیران این شرکت و همچنین مدیران هلدینگ فناپ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما و برخی از هنرمندان در دانشگاه خاتم برگزار شد.

| ادامه

بازدید نماینده خرمشهر از کارخانه فناپ‌تک

عبدالله سامری، نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه وی روز یکشنبه نهم تیر از کارخانه فناپ‌تک در منطقه آزاد اروند بازدید کردند.

| ادامه