اخبار داخلی

خبرهای بیشتر

مدیرعامل فناپ، در همایش ملی آینده‌ی کار بر لزوم زمینه‌سازی برای جایگزینی مشاغلی که در نتیجه فناوری از بین می‌روند، تاکید کرد.

مدیرعامل فناپ در سخنرانی خود به این موضوع پرداخت که «آینده‌ی کار، امتداد گذشته‌ی آن نیست».

نخستین نشست رسمی شهاب جوانمردی در اتاق تهران در سال 1398

شهاب جوانمردی در کنار اعضای هیات رییسه‌ی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و همچنین سایر اعضای هیات نمایندگان این اتاق، به دیدار نوروزی با نمایندگانی از تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی پرداخت.

حضور شهاب جوانمردی در هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران

شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ فناپ و نایب رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با اخذ آرای لازم در نهمین انتخابات هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، به این سمت انتخاب شد.

اخبار حوزه ها

خبرهای بیشتر

پرتال سازمانی فناپ از ابتدای خرداد عملیاتی شد

پرتال سازمانی فناپ به‌عنوان کانال ارتباطی هلدینگ و همکاران شرکت‌ها از روز چهارشنبه اول خرداد عملیاتی شد.

| ادامه

انتصاب حیدر مغنی به سمت مدیرعامل «فناپ‌تک»

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و جدید شرکت فناپ‌تک روز یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت با حضور مدیران ارشد هلدینگ فناپ برگزار شد که طی آن محمود رضاقلی از این سمت تودیع و حیدر مغنی به‌عنوان مدیرعامل فناپ‌تک منصوب و معارفه شد.

| ادامه

رونمایی از استارت‌آپ «کتاب پلاس» با سرمایه‌گذاری «شناسا»

ساجدی با دعوت از فعالان فرهنگ و نشر کشور به همکاری و همراهی در این حوزه و با اشاره به مشارکت با مجموعه‌ی «شهر کتاب»، افزود: «آغوش شناسا به‌روی هر نهاد حقیقی و حقوقی که در هر جایگاه و مقامی علاقه‌مند به این حرکت باشد، جهت هم‌افزایی باز است و امیدواریم در کنار هم قدم‌های بزرگ‌تری برداریم.»

| ادامه

امضای تفاهم‌نامه همکاری فناپ و استان خراسان رضوی

تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین شرکت فناپ و استانداری خراسان رضوی در حوزه معین اقتصادیِ ایجاد و توسعه زیرساخت‌های نرم‌افزاری در این استان، روز سه‌شنبه دهم اردیبهشت به امضای شهاب جوانمردی، مدیرعامل فناپ و علیرضا رزم‌حسینی، استاندار خراسان رضوی رسید.

| ادامه

انتخاب مدیرعامل فناپ‌پلاس به نایب رییسی کمیسیون تولید محتوا در نصر تهران

نخستین جلسه اعضای کمیسیون خدمات محتوایی و ارزش افزوده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران روز سه‌شنبه سوم اردیبهشت در دبیرخانه این سازمان برگزار شد که طی آن اعضای این کمیسیون نواب و دبیر کمیسیون را انتخاب کردند.

| ادامه

«آنی‌رو» از 28 اسفند 97 عملیاتی شد؛ اجرای سامانه دریافت الکترونیکی عوارض توسط «سپندار»

سامانه دریافت الکترونیکی عوارض آزادراهی با نام «آنی‌رو» توسط شرکت سپندار، یکی از شرکت‌های هلدینگ فناپ، از ساعات آغازین روز سه‌شنبه بیست و هشتم اسفند 1397 در چهار آزادراه پرترددکشور شامل محورهای رفت و برگشت آزادراه‌های تهران-قم، تهران-ساوه، کرج-قزوین و قزوین-زنجان راه‌اندازی شد.

| ادامه