رویداد هفته پژوهش برگزار می‌شود

رویداد هفته پژوهش برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی و برندینگ فناپ، مرکز مطالعات و تحقیقات شرکت فناپ در نظر دارد تا به مناسبت هفته پژوهش و ارج نهادن به جایگاه دانش‌پژوهی در سازمان، در تاریخ ۲۴ آذر رویدادی برگزار کند. این رویداد به صورت مجموعه‌ای از سخنرانی‌های خبرگان صنعت و دانشگاه خواهد بود. در همین راستا، دو فراخوان زیر جهت حمایت از رویکردهای دانش‌محور در شرکت فناپ اعلام می‌شود، همچنین در رویداد مذکور از برگزیدگان همراه با جوایزی ارزنده تقدیر خواهد شد.

گفتنی است که هدف اصلی این دو رویداد ایجاد فضای کاری خلاق و دانش‌محور و توجه به رویکردهای تحقیق و توسعه در فعالیت‌های انجام‌شده و مرتبط با پروژه‌ها در سازمان است. این دو رویداد به نوعی یاری‌گر مرکز در شناخت فعالیت‌های پژوهشی افراد در سطح سازمان است.

فراخوان حل چالش‌های کسب‌و‌کاری

مرکز مطالعات و تحقیقات فناپ قصد دارد با هدف ایجاد فضای کاری خلاقانه و دانش‌محور کردن فعالیت‌های کسب وکاری سازمان، فراخوان حل چالش‌های کسب وکاری را برگزار کند. در این رویداد، افراد شرکت‌کننده به ارائه راهکارهایی برای حل چالش‌های کسب‌وکاری(حل مسئله) با تمرکز بر رویکردهای تحقیق و توسعه موجود در فعالیت‌های مرتبط با پروژه‌های خود در شرکت فناپ خواهند پرداخت. بدین منظور، افراد به ارائه رویکردهای مطالعه‌محور و پژوهش‌محور در زمینه‌های رفع چالش‌های مرتبط با تحلیل، طراحی، توسعه و استقرار سیستم، مدیریت پروژه، مدیریت منابع انسانی و دیگر حوزه‌های کاری مرتبط با شرکت فناپ می‌پردازند.

علاقمندان تا ۱۷ آذر ماه می‌توانند آثار خود را به آدرس https://tilin.ir/BusinessSolutions ارسال کنند.

فراخوان مقالات علمی برگزیده فناپی

مرکز مطالعات و تحقیقات فناپ قصد دارد سالانه و در جهت حمایت از فعالیت‌های پژوهشی افراد در شرکت فناپ، اقدام به برگزاری جایزه سالانه مقالات برتر کند. در همین راستا، از علاقمندان دعوت می‌شود که تحقیقات و فعالیت‌های پژوهشی خود اعم از مقالات چاپ‌شده در مجلات و نشریات بین‌المللی و ملی، یا مقالات ارائه‌شده در کنفرانس‌ها، همایش‌های ملی و بین‌المللی را ارسال کنند. گفتنی است در پایان پس از بررسی معیارهای مورد نظر به مقالات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

علاقمندان تا ۱۷ آذر می‌توانند آثار خود را به آدرس https://tilin.ir/TopArticles ارسال کنند.

گفتنی است در تاریخ ۲۴ آذر مصادف با هفته پژوهش اسامی برگزیدگان هر دو فراخوان اعلام خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه