عرضه محصولات فناپ در دهمین نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن

عرضه محصولات فناپ در دهمین نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن

فناپ سه محصول راهکار جامع سازمانی، فنیتورینگ و فالکون خود را در دهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران ارائه کرد.

شرکت فناپ به‌عنوان یکی از حامیان همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران حضور یافت و در این رویداد و طی دو روز به ارائه محصولات خود و تبادل نظر در این همایش و نمایشگاه پرداخت.

محصولات فناپ در نمایشگاه

فناپ در این نمایشگاه سه محصول عمده خود را به فعالان عرصه فولاد و معدن کشور معرفی و عرضه کرد؛ نخستین محصول، اولین راهکار جامع و یکپارچه سازمانی و صنعتی (ERP) در زمینه فولاد بود که هم‌اکنون در هلدینگ صنعتی معدنی میدکو، در حال پیاده‌سازی و اجرا است.

دومین محصول ارائه‌شده فناپ در این نمایشگاه، «فنیتورینگ» بود که نوعی «سیستم مانتیورنگ و نظارت بر محیط‌های صنعتی» است.

پلتفرم واسط فنیتورینگ، برای تولید نرم‌افزار در زمینه های کاربردی مانند سیستم های اتوماسیون تولید، سیستم های کنترل، سیستم‌های اجرایی تولید و سیستم های برنامه‌ریزی منابع سازمانی قابل استفاده است.

محصول سوم ارائه‌شده در نمایشگاه فولاد نیز «فالکون» بود که «پلتفرم شبیه‌سازی و مانیتورینگ سه‌بعدی محیط‌های صنعتی» است و برای اولین بار در کشور طراحی شده است و در سطح جهانی نیز رقبای اندکی دارد. فالکون راهکاری است که با هدف شبیه‌سازی و مانیتورینگ سه‌بعدی خط تولید و محیط‌های صنعتی و کاری، توسط متخصصان فناپ تولید شده است.

دهمین نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن با نگاهی به بازار، اول و دوم بهمن 1398 در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه