حضور پررنگ فناپ در کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع

حضور پررنگ فناپ در کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع

فناپ با حضور در شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع به معرفی و ارائه «راهکار جامع سازمانی» به متخصصین و اساتید دانشگاه پرداخت.

مرکز مطالعات و تحقیقات شرکت فناپ در این کنفرانس علاوه بر حضور در بخش نمایشگاهی، به ارائه اولین مقاله علمی مرتبط با دستاوردهای فناپ پرداخته و علاوه بر آن، به‌واسطه ایجاد شبکه ارتباطی با دانشگاه‌ها، اساتید و متخصصین سراسر کشور، در مسیر برندسازی علمی فناپ گام برداشت.

نشست تخصصی این کنفرانس با عنوان «راهکار جامع سازمانی، از صفر تا صد» با حضور سرپرستان گروه محصولات مختلف پروژه «مید آر پی» و مسوولین تیم استقرار و مدیریت پروژه به‌عنوان اعضای پنل برگزار شد که در این نشست به ابعاد فنی پروژه کلان راهکار جامع سازمانی پرداخته شد. حضور متخصصین مرکز تحقیقات فناپ در داوری پنل‌‎های تخصصی کنفرانس نیز از دیگر ابعاد حضور فناپ در این رویداد بود که این حضور به درخواست رسمی دبیر علمی کنفرانس صورت گرفت.

همچنین در مراسم اختتامیه این کنفرانس نیز، تندیس حامی شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع و تحول دیجیتال به شرکت فناپ اهدا شد. این کنفرانس در تاریخ دوم و سوم بهمن سال جاری در مرکز همایش‌های دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه