حضور شرکت‌های هلدینگ فناپ در الکامپ بیست‌وپنجم

حضور شرکت‌های هلدینگ فناپ در الکامپ بیست‌وپنجم

هلدینگ فناپ به‌واسطه حضور پررنگ شرکت‌ها و مدیران خود در بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ، موفق به کسب دستاوردهای متعدد از جمله جوایز و امضای سه تفاهم‌نامه شد.

هلدینگ فناپ با شرکت‌های فناپ‌پلاس، ابرآروان، شناسا و راژمان و سبد متنوعی از محصولات در بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ حضور داشت. از محصولات ارائه‌شده توسط هلدینگ فناپ در این دوره از الکامپ، باید به «پلی‌پاد» نخستین استریم بازی در ایران و خاورمیانه، پلتفرم اتوماسیون صنعتی «فنیتورینگ» و اپلیکیشن مسیریاب «نشان» اشاره کرد. همچنین کنسرسیوم «ققنوس» که فناپ یکی از سهامداران آن محسوب می‌شود، نیز در این نمایشگاه حضور داشت.

علاوه بر محصولات ارائه شده از سوی شرکت‌های هلدینگ فناپ، غرفه‌ی ابرآروان به‌واسطه‌ی محصولات، خدمات، دستاوردها و رشد چشمگیر این شرکت، از سوی مقامات دولتی مورد توجه ویژه قرار گرفت. همچنین، شناسا به‌واسطه‌ی حضور استارت‌آپ‌های تریگ‌آپ موفق به کسب جوایزی از سوی رفاتک و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شد. علاوه بر این تریگ‌آپ شناسا، در طی الکامپ 98، سه تفاهم‌نامه‌ی همکاری با پژوهشگاه علوم ورزشی، شتاب‌دهنده‌ی آی‌تک و شركت ابرآروان به امضا رساند. از سوی دیگر، «ققنوس» نیز در این دوره از الکامپ از توکن SKYC خود رونمایی کرد.

فناپ علاوه بر حضور شرکت‌ها و ارائه محصولات و خدمات آنها در الکامپ بیست‌وپنجم، به‌واسطه‌ی نشست‌ها و سخنرانی‌های مدیران خود نیز، در این رویداد حضور داشت. از جمله‌ی این موارد می‌توان به سخنرانی حامد ساجدی مدیرعامل شناسا با عنوان «جذابیت‌های سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های حوزه‌ی کودک»، حمیدرضا رضاپناه معاون توسعه‌ی کسب‌وکار و بازرگانی فناپ‌زیرساخت با عنوان «حضور استارت‌آپ‌ها در بازار عراق»، فرید بکران از همکاران فناپ‌پلاس با عنوان «نگاهی به Open API»، همچنین حضوری مشترک از فرخنده طاووسی مدیر سرمایه انسانی فناپ‌پلاس، ثمین زاهدانی معمار فرهنگ ابرآروان و زهره رحمان‌نژاد مدیر سرمایه‌های انسانی مسیریاب نشان، در نشست «گیگ‌ها چگونه زندگی می‌کنند» و در نهایت مهدی سعیدی‌کیا موسس کتاب‌پلاس در نشست «انتشار غیرمجاز محتوای آموزشی تولیدشده» اشاره کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه