حضور هولدینگ فناپ در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

حضور هولدینگ فناپ در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران تنها رويداد تخصصی حوزه گردشگری است که در تقويم سازمان جهانی گردشگری (WTO) به ثبت رسيده و با حمايت و حضور سازمان ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری کشور و شرکت‌ها و نهادهای مرتبط از تاریخ 23 الی 26 بهمن 97 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

هولدینگ فناپ با مجموعه‌ی راه‌کارهای زیرساخت گردشگری الکترونیکی خود از جمله سامانه‌های تخصصی مدیریت و رزرواسیون هتل، راهکارهای ارتباطات ثابت (فناپ تلکام)، خدمات نوین پرداخت الکترونیک (پرداخت الکترونیک پاسارگاد) و كيوسك سفارش گذاری رستوران (فناپ پرداخت) در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

محصولات تخصصی حوزه‌ی گردشگری هولدینگ فناپ که در مشارکت با دیگر فعالان این حوزه‌ها شکل گرفته است شامل: هرمینا (Hermina) نخستین سامانه‌ی ابری رزرواسیون و مدیریت هتل، لاماسو (Lamasoo) نخستین سامانه‌ی مرکزی رزرواسیون آنلاین هتل و AttRes نخستین سامانه‌ی رزرواسیون جاذبه‌های گردشگری ایران اشاره کرد که همگی با بهره‌گیری از زیرساخت‌های یکپارچه‌ی فنی و مالی فناپ به ثمر نشسته‌اند.

از شما دعوت می‌شود تا از 23 الی 26 بهمن ماه از ساعت 9 الی 16 از غرفه‌ی فناپ واقع در سالن 40A بازدید فرمایید و از نزدیک با راهکارها و عوامل فنی محصولات گردشگری فناپ آشنا شوید.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه