فناپ نهاد حل‌کننده مسائل کلیدی کشور خواهد بود

مدیرعامل فناپ در جشن سالگرد تاسیس این هولدینگ: فناپ نهاد حل‌کننده مسائل کلیدی کشور خواهد بود

شهاب جوانمردی ابراز امیدواری کرد هلدینگ فناپ در آینده یک نهاد حل‌کننده مسائل کلیدی کشور خواهد بود.

مدیرعامل فناپ که به مناسبت 13امین سالگرد تاسیس این هلدینگ و در جمع همکاران خود سخن می‌گفت، افزود: «هر روز صبح هنگام عزیمت به محل کار، احساس نمی‌کنم که در حال ترک خانواده هستم، واقعیت آن است که در تمام لحظات روز، از جمله وقتی مشغول به کارم، احساس می‌کنم در کنار خانواده‌ام هستم، یک خانواده بسیار بزرگ که در جمع آن‌ها احساس غرور و افتخار می‌کنم.»

جوانمردی در مورد آینده فناپ نیز گفت: «باور من همیشه بر این اصل استوار بوده که مجموعه فناپ قرار است در حد بضاعت خود، به‌واسطه استعدادهای شگرف شما همکاران، گوشه‌ای از مسائل کشور را حل کند.» وی افزود: «اگرچه اغلب ما در حوزه فناوری تحصیل کرده‌ایم و اینک مشغول کسب‌وکار هستیم، اما اگر ارزشی که ایجاد می‌کنیم، مساله اصلی جمیع شهروندان نباشد؛ حکم یک کالای لوکس و گران‌قیمت را خواهد داشت. شاید جمع اندکی از این کالای لوکس استفاه کنند، اما این حجم از استعداد و پتانسیل چرا باید معطوف به حل مشکلات اکثریت در کشور نباشد؟ با همین رویکرد، تصور من این است که در آینده، فناپ در عمل، یک نهاد حل‌کننده مسائل کلیدی کشور با نگاه اقتصادی بر بستر فناوری خواهد بود.»

مدیرعامل هولدینگ فناپ ادامه داد: «گاهی با خود فکر می‌کنیم سرنوشت ما به دلیل جبر جغرافیایی، از پیش محتوم بوده است. اما در عین حال، اغلب مشاهده می‌کنیم که بسیاری از موفقیت‌هایی که در نقاط مختلف جهان به‌دست آمده، با وجود فشارهای مضاعف روی افراد، محقق شده است. این افراد باور داشته‌اند که تحمل هر یک از این فشارها قرار است آن‌ها را قوی‌تر کند. مثال این مورد، مثال ورزشکاری است که در یک شرایط تمرینی سخت و سنگین قرار می‌گیرد، اما تمام این مشقات، اندوخته و تجربه او برای درخشش در مسابقات است؛ تصورم این است که ما هم در حال آموختن و کسب آمادگی بیشتر برای کورس قهرمانی هستیم.»

شهاب جوانمردی در پایان با اشاره به شرایط اقتصادی فعلی و مشکلات موجود در عرصه کسب‌وکار و سایر زمینه‌ها، با تاکید بر این که حفظ روحیه‌ی اتحاد و همکاری در تمامی سطوح مجموعه، مهم‌ترین موضوعی است که باید بیش از پیش محقق شود، افزود: «تنها از این طریق می‌توان مشکلات و بحران‌ها را پشت سر گذاشت.»

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه