بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس از پارک فناوری پردیس

رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی طی بازدیدی از پارک فناوری پردیس از نزدیک با فعالیت‌های این مجموعه و شرکت‌های عضو آن آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی فناپ به نقل از پارک فناوری پردیس، عزیز اکبریان رئیس و رضا علیزده، فریدون احمدی، سعید باستانی، رامین نورقلی و سیدجواد حسینی‌کیا اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از پارک فناوری پردیس و نمایشگاه دستاوردهای فناورانه کشور بازدید کردند.

اکبریان در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: پارک‌های علم و فناوری، صندوق شکوفایی و نوآوری و مجموعه شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان برای کمیسیون صنایع مجلس، مجلس شورای اسلامی و نظام، بسیار حایز اهمیت است.

وی افزود: امیدواریم با اصلاح و وضع بعضی قوانین حمایتی از سازمان‌ها و نهادهای دانش بنیان، بتوانیم از این شرکتها پشتیبانی کنیم.

در ادامه این بازدید با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس، جلسه‌ای برای بررسی مشکلات و موانع شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.

در انتها نیز شرکت‌های عضو مرکز رشد فناوری نخبگان پارک ‌فناوری پردیس، خدمات و فناوری‌های خود را برای حضار ارائه کردند. همکاران فناپ سافت نیز در خصوص راهکار جامع سازمانی فناپ (FANRP) و همچنین پروژه MIDRP توضیحاتی ارائه دادند.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه