حضور شناسا در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

شرکت شناسا با هدف معرفی برخی از استارتاپ های خود در حوزه های رسانه، سلامت، بازی های رایانه ای و فناوری اطلاعات در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال که از 20 لغایت 26 آبان ماه در مصلی تهران برپا است، حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی فناپ، در نمایشگاه امسال و همزمان با توسعه شبکه استارتاپی کشور، بخشی از این رویداد به استارتاپ‌ها اختصاص دارد. غرفه‌های کوچک و کنار هم به همراه فضاهایی برای جلسات احتمالی تیم‌ها و مخاطبین بخش ویژه این کسب و کار‌های کوچک را تشکیل می‌دهد.

شناسا نیز با اهدافی نظیر تصویرسازی از "یکپارچگی زنجیره ارزش شناسا"، معرفی ‌مرکز نوآوری و شتابدهنده تریگ‌آپ، ایجاد فرصت حضور و مذاکره با مشتریان و ذینفعان، تیم‌سازی و شبکه‌سازی، توسعه کسب و کار، یافتن و ارتقای ایده‌های کسب و کاری جدید و بررسی روند‌های بازار و رقبا برای برخی از استارتاپ‌های مجموعه خود و همچنین بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در سطوح گوناگون در این رویداد حضور یافته است.

وی کلیک (WeClick)، بلد شو (Baladshow) و دکتر بادی (DrBody) از جمله این استارتاپ ها هستند. وی کلیک یک شبکه تبلیغات آنلاین است که تبلیغات کلیکی را برای تبلیغ دهندگان به موثرترین شکل ممکن روی سایت های تبلیغ گیرنده قرار می دهد. بلد شو نیز بستری آنلاین برای ترجمه و دوبله ویدئوهای آموزش مجازی به زبان فارسی است. دکتر بادی اما یک سرویس آنلاین است که به افراد کمک می کند بدون صرف هزینه های گزاف، سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرند و طبق نظر متخصصان برنامه غذایی مخصوص به خود را دریافت کنند.

در کنار این استارتاپ ها، خبریو، 3DFast و تله طب نیز به عنوان استارتاپ های رشد یافته، در بخش استارتاپ های نمایشگاه رسانه های دیجیتال شرکت کرده اند.

استودیوی بازی سازی اروند نیز که از زیرمجموعه های شرکت شناسا محسوب می شود، بازی clash of brains را به این نمایشگاه آورده است؛ این بازی برخلاف سایر بازی هایی که در چنین سبکی طراحی می شوند، کاملا آنلاین بوده و با هدف ارتقای توانایی های ذهنی مخاطبان و با بهره گیری از دستاوردهای علوم شناختی یا Science Cognitive طراحی شده است.

یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از ۲۰ تا ۲۶ آبان در مصلی تهران دایر است و شامل بخش هایی از جمله همراه هوشمند، برخط، نرم افزارهای چند رسانه ای، بازی و هنرهای دیجیتال، کارهای نوپا (استارت آپ ها)، شبکه های اجتماعی و دانش دیجیتال می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه