حضور مجموعه شرکت های فناپ در نمایشگاه تراکنش

شرکت های فناپ پرداخت، داتین، ابرآروان و تیم مانیار در سومین نمایشگاه بین المللی تراکنش که از دوم لغایت چهارم آبان ماه در بوستان گفتگو دایر است، مشارکت دارند.

به گزارش روابط عمومی فناپ، داتین که امسال سومین حضورش را در این نمایشگاه تجربه می کند، یکی از شرکت های ارائه دهنده راهکارهای نوین بانکداری الکترونیکی و پرداخت است که از جدیدترین راهکارهای آن می‌توان به سامانه‌های تحلیلی، سامانه‌های مشتری محور، راهکارهای جامع بانکی و شبکه پرداخت بین الملل اشاره کرد.

ابرآروان که با داشتن کانتری در غرفه داتین، به نمایشگاه تراکنش آمده است، به معرفی راهکارهای امنیت ابری و CDN بانکی می پردازد. به بیان دیگر، داتین به عنوان شرکتی که در زمینه تولید نرم افزار و ارائه راهکارهای جامع بانکی و مالی شناخته شده است، در کنار شرکت دانش بنیان ابرآروان به عنوان نخستین تولیدکننده فناوری شبکه توزیع محتوا در ایران، طی سال گذشته نسبت به طراحی و اجرای اولین سامانه امنیت ابری و شبکه توزیع محتوای اختصاصی نظام بانکی کشور اقدام کرده اند و در این نمایشگاه از این راهکار رونمایی می کنند.

در این رویداد سه روزه، علی دانشگر –مدیرعامل داتین- نیز به عنوان دبیر علمی سمینار فناوری مالی، سخنرانی خواهد کرد و پس از آن، نشست تخصصی این سمینار با حضور صاحب نظران برگزار خواهد شد. این سمینار نیز ساعت 10 تا 12:30 روز پنجشنبه چهارم آبان ماه در سالن بهارستان بوستان گفتگو، برگزار خواهد شد.

شرکت فناپ پرداخت نیز امسال دست پر به نمایشگاه آمده است. این شرکت امروز از کیف پول همراه پاسارگاد موسوم به "کیپاد" در نمایشگاه تراکنش رونمایی کرد؛ کیف پولی که بانک پاسارگاد با همکاری ایرانسل و شرکت فناپ پرداخت اقدام به راه اندازی آن کرده است. کیپاد یک کیف پول موبایلی است که برای اولین بار در کشور برای پرداخت‌های خرد آفلاین استفاده می‌شود و کاربر می‌تواند به جای کشیدن کارت، تا سقفی مشخص و بدون وارد کردن رمز، تنها با نزدیک کردن تلفن همراه خود به دستگاه‌های کارتخوان یا دستگاه پذیرنده، پرداخت را در کمتر از یک ثانیه انجام دهد.

این شرکت همچنین در طول برگزاری نمایشگاه از دیگر محصولات جدید خود، همچون کارتخوان غیر تماسی تاکسی، کیوسک رستورانی و خودپرداز غیرنقد به صورت رسمی رونمایی خواهد کرد.

کیوسک رستورانی نیز دستگاهی طراحی شده برای فضای رستوران‌ها است که سفارش گیری سریع و ساده برای صدور فیش و درنهایت تحویل غذا از کاربردهای آن است. خودپرداز غیر نقد یا Cashless ATM هم دستگاهی است که تمامی خدمات مالی به جز برداشت وجه با استفاده از آن انجام می شود. همچنین، کارت‏خوان غیرتماسی تاکسی به منظور نصب در تاکسی و جمع‏ آوری خودکار کرایه از طریق کارت ‏های غیرتماسی شهروندی و گوشی‏ های هوشمند مجهز به سیم‏ کارت و فناوری NFC طراحی و تولید شده است.

از دیگر دستگاهها و سامانه‌های فناپ پرداخت در جریان نمایشگاه می توان به پرداخت کرایه اتوبوس و تاکسی با استفاده از دستگاه کارتخوان، دستگاه‌های فروش اتوماتیک، صندوق صدقات هوشمند با قابلیت پرداخت الکترونیکی صدقه و مقاوم در برابر سرقت مالی، اشاره کرد.

تیم مانیار هم در نمایشگاه تراکنش حضور پررنگی دارد. مانیار به عنوان یک شبکه اجتماعی مالی پیام رسان به معرفی محصول کاربردی خود می پردازد و از جدیدترین راهکارهایش برای ساده تر کردن تبادلات مالی می گوید.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه