حضور اتيک در نخستين نمايشگاه توانمندي‌های صنعت حمل‌و‌نقل شهری

شرکت اتيک به عنوان مجری پروژه‌های کارت شهروندی و پرداخت خرد شهری در کشور، با حضور در نخستين نمايشگاه بين‌المللی توانمندی‌های صنعت حمل‌و‌نقل شهری جديدترين توليدات و توانمندي‌هاي خود در اين صنعت را عرضه می‌کند.

نخستين نمايشگاه بين‌المللی توانمندیهای صنعت حمل‌و‌نقل شهری با رويکرد اقتصاد مقاومتي، از چهاردهم تا هفدهم دی‌ماه در تهران برگزار می‌شود و علاوه بر سازمان‌های حمل‌و‌نقل شهری، شرکت‌های فعال حوزه فناوری اطلاعات و خدمات شهری نيز در اين نمايشگاه حضور دارند و توليدات، خدمات و تکنولوژی‌های نوين اين عرصه را به نمايش می‌گذارند.

اتيک به عنوان يکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده راه‌‌حل‌‏ها و رويکردهای نوين پرداخت خرد الکترونيکی که تاکنون در چندين شهر کشور از جمله مشهد مقدس، کيش، اهواز، قزوين، اصفهان، کرمان و کرمانشاه مجری پروژه کارت شهروندی بوده است، با حضور در اين نمايشگاه به معرفی آخرين فناوری‌ها و دستاوردهايش در حوزه خدمات شهری می‌پردازد.

استفاده از فناوری‌های روز دنيا در حمل‌و‌نقل شهری، برنامه‌ريزی برای کمک به کاهش آلودگي هوا، رقابت پذيری توليدات ملی، تحقق اقتصاد مقاومتی، هم‌افزایی توان داخلی و عرضه توانمندی‌های رقابت‌پذير کشور، انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز و کارآمد به کشور در راستای رشد کيفی و کمی محصولات داخلی برخی از اهداف برگزاری اين نمايشگاه است.

نمايشگاه بين‌المللی توانمندی‌های صنعت حمل‌و‌نقل شهری روزهای چهاردهم تا هفدهم دی‌ماه ازساعت ۹ تا ۱۶ در محل دائمی نمايشگاه‌های بين‌المللی شهر آفتاب داير است و شرکت اتيک در غرفه اتوبوسرانی کرمان ميزبان علاقه‌مندان است.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه