سکوت خنده‌دار و اشک‌های مهناز افشار در برنامه "سلفی"

برنامه "سلفی" شبکه اینترنتی آیو یکشنبه هر هفته میزبان یکی از بازیگران، خوانندگان و هنرمندان کشورمان است. مهناز افشار چهره فعال فضای سایبری با نقش‌آفرینی‌های متعدد که بعضی‌ها به او لقب مادر حاشیه‌ای فضای مجازی داده‌اند این‌بار میهمان این برنامه بود.

در ادامه برنامه 21 قسمتی "سلفی" شبکه اینترنتی آیو که محصول تولیدی شرکت باران‌تلکام است، این هفته بخش‌های پنهانی از زندگی بازیگری نام‌آشنا برای دوستدارانش عیان شد.

گفت‌وگوی علی میرمیرانی با مهناز افشار در برنامه این هفته سلفی تحت عنوان "با خودم ببین، از خودم بشنو" گاه چنان این بازیگر معروف را به چالش می‌کشاند که سکوت می‌کند، گاه با خنده‌های معنادار همراه می‌شود و گاه نمی‌تواند جلوی اشک‌هایش را بگیرد. میهمانی که بیشتر مامان خوبی برای دخترش "لیانا" بوده تا دختر خوبی برای مامان خودش، با این حال دو نقطه ضعف بزرگ دارد؛ یکی محبت است و مهربانی و دیگری دروغ. به این دو موضوع بسیار حساس است و آن را در زندگی خود تأثیرگذار می‌داند.

مهناز افشار چهره مطرح و نامی عرصه سینما که بیست سال است، بیش از بیست و اندی فیلم بازی کرده، در گپ و گفتی صمیمی، صادقانه و به گفته خودش برون‌ریز، اعتراف می‌کند که خیلی خسته است و از خدای رحمان و رحیم که همواره به این دونام صدایش می‏زند، می‌خواهد که دریچه دیگری از این دنیا را ببیند.

بعد از آمدن دخترش "لیانا" برای او درد و گرفتاری مردم مهم‌تر شده و گاهی اوقات چنان ناراحت می‌شود که آرزوی داشتن یک چوب جادویی را دارد و ...

یکشنبه‌ها از طریق Aionet.ir/selfie با برنامه سلفی همراه شوید.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه