نتايج نظرسنجی فناپ در نمايشگاه الکامپ اعلام شد

هم‌زمان با برگزاری بيست و دومين نمايشگاه الکامپ هلدینگ فناپ اقدام به برگزاري يک نظرسنجی کرد که طی آن آرای مخاطبان و مشتريان اين شرکت به صورت الکترونيکی ثبت شد.

در اين نظرسنجی که به منظور دستيابی به عقايد و نظرات مشتريان، و دست‌يابی به شناخت مردم از چهره هلدينگ فناپ صورت گرفت، جامعه آماري را افرادي تشکيل ‌می‌دادند که در بيست‌ودومين نمايشگاه الکامپ در روزهاي ۲۵الي ۲۸ آذرماه سال جاري به محل دائمي نمايشگاه‌های بين‌المللی تهران آمده و از غرفه‌ فناپ نيز بازديد کردند.

پيش بيني کسب‌وکارهاي روشن فناپ در آينده، چيستی شاخصه‌های بارز فناپ و دارايي‌های ارزشمند اين هلدينگ، از جمله مواردی بودند که در اين نظرسنجی از مخاطبان مورد سوال قرار گرفت.

بر اساس اين گزارش «خدمات مالي، بانکي و پرداخت» با ۵۶ درصد آرا بالاترين امتياز در شاخص‌هاي کسب وکاري فناپ شناخته شد. در خصوص ارزشمندترين دارايي هلدينگ فناپ، سرمايه انساني متخصص و عضويت در گروه مالي پاسارگاد از جمله بارزترين شاخص‌ها مطرح شدند.

توسعه نرم افزارهای بزرگ، حوزه تلکام و حوزه مالي، بانکي و پرداخت کلیدی‌ترین کسب‌وکارهای آينده فناپ شناخته شدند.

لازم به ذکر است هلدينگ فناپ در بيست و دومين نمايشگاه الکامپ با حضور يکپارچه در سالن 38 به معرفی محصولات و خدمات خود پرداخته بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه