حضور استارت‌آپ‌های مرکز نوآوری فناپ در نمایشگاه سبیت آلمان

از مجموع ۱۵۱استارتاپی که برای ارائه سخنرانی در سالن الکام استارز در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ ثبت نام کردند، 135 سخنرانی انجام شد که توسط ۳۸ داور مورد ارزیابی قرار گرفتند و در نهایت ۱۰استارتاپ برتر معرفی شدند.

در جریان ارائه‌های صورت گرفته، ارائه استارت‌آپ‌های مرکز نوآوری فناپ نیز حضور داشتند که از بین ۸ استارت‌آپ شرکت‌کننده تریگ‌آپ، دو استارت‌آپ تری‌دی‌فست (3DFAST) و تله‌طب جزو ۱۰استارت‌آپ برگزیده قرار گرفتند و موفق به دریافت مجوز حضور در نمایشگاه سبیت آلمان شدند.

تری دی فست (3DFAST) اولین سرویس آنلاین سفارش و چاپ سه بعدی و فروشگاه محصولات پرینت سه بعدی است که تلاش می‌کند با بالابردن کیفیت تولید و مواد اولیه و استفاده از آخرین تکنولوژی‌های چاپ سه بعدی هموطنان ایرانی را با کم ترین هزینه به دنیای محصولات سه بعدی پرینت شده وارد کند.

تله‌طب نیز ارائه‌دهنده خدمات سلامت از راه دور بر بستر موبایل و وب‌سایت است که با هدف تسهیل دسترسی به پزشک، کاهش هزینه‌های اضافی و صرفه‌جویی در وقت، تولید شده است و تصمیم دارد برای حرکت جامعه به سوی زندگی سالم گام‌های مؤثری بردارد. در حال حاضر اولین محصول تِله طب در حوزه پوست، مو و زیبایی در دسترس کاربران قرار گرفته است.

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه