در نخستین «پاورقی نوآوری» اتفاق می‌افتد؛

شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

|

اشتراک‌گذاری

بازگشت به اتاق رسانه

در نخستین «پاورقی نوآوری» اتفاق می‌افتد؛

گفت‌وگوی تحلیلگران اقتصاد نوآوری همراه با تماشای فیلم «بزرگ‌ترین مزرعه‌ کوچک»

 

نخستین «پاورقی نوآوری» همراه با تماشا و تحلیل فیلم مستند «بزرگ‌ترین مزرعه‌ کوچک» توسط شرکت سکوی خلق آینده از هلدینگ فناپ برگزار می‌شود.

به گزارش آژانس ارتباطات «گرا»، در سال‌های اخیر واژه «زیست‌بوم نوآوری» در حوزه‌ مدیریت و سیاستگذاری کسب‌وکارهای نوآورانه بسیار به‌کار برده می‌شود، اما تعبیر گویندگان از این واژه با معنای واقعی آن فاصله‌ دارد.

باید توجه داشت همان‌گونه که شناخت مفهوم «زیست‌بوم نوآوری» می‌تواند زمینه‌ساز رشد بیشتر شرکت‌ها باشد، برداشت نادقیق و نادرست از آن، شرکت‌ها را وارد یک دور باطل می‌کند که نتیجه‌ای جز هدررفت منابع نخواهد داشت و شانس موفقیت تلاش‌های آتی در حوزه‌ نوآوری را به‌مراتب کاهش می‌دهد.

از این‌رو، سکوی خلق آینده فناپ قصد دارد به بهانه‌ تماشای فیلم «بزرگ‌ترین مزرعه کوچک»، به‌همراهی جمعی از صاحب‌نظران و تحلیلگران حوزه اقتصاد نوآوری، به تحلیل مفهوم «زیست‌بوم نوآوری» بپردازد.

محمود کریمی مدیرعامل شرکت سکوی خلق آینده، سیدکامران باقری مدیرعامل مرکز نوآوری اسمایلینو، امیر ناظمی عضو هیأت‌علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، مسعود زمانی معاون نوآوری و توسعه زیست‌بوم دیجیتال هلدینگ فناپ، مصطفی کریمیان اقبال عضو هیأت‌علمی دانشگاه تربیت مدرس، و دکتر آزیتا تقوایی عضو هیأت‌مدیره انجمن مدیریت فناوری و نوآوری، در این گفت‌وگوی تخصصی حضور دارند.

نشست «زیست‌بوم نوآوری چگونه ساخته می‌شود» به‌همراه نمایش فیلم، عصر روز دوشنبه ۱۴شهریور۱۴۰۱ از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در استودیو «وی‌کست» برگزار و به‌صورت زنده از تلویزیون اینترنتی «آیو» پخش می‌شود.

گفتنی است شرکت در رویداد به‌صورت آنلاین برای عموم رایگان است و علاقمندان می‌توانند از طریق پلتفرم آیو این نشست را مشاهده کنند.

همچنین امکان ثبت نام برای حضور در این نشست از طریق این لینک فراهم است.

 

تگ‌ها

آیو

زیست‌بوم نوآوری

اخبار پیشنهادی
Logo

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ