فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات بدون شک پدیده عصر ماست. فناپ با ارائه زنجیره کامل ارزش در این حوزه
مدیریت منابع سازمانی را آسان‌تر و کم هزینه‌تر از همیشه کرده است.

فناوری اطلاعات

راهکارها

راهکار جامع فناوری اطلاعات

گسترش سازمان‌ باعث افزایش نیروی انسانی، منابع سازمانی و تعداد فرآیندها می‌شود. راهکار جامع فناوری اطلاعات فناپ یک نرم‌افزار جامع سازمانی است که امکان کنترل یکپارچه روی تمامی فرآیندهای سازمان را به ساده‌ترین شکل برای شما مهیا می‌کند.

راهکار جامع مدیریت دانشگاهی

راهکار جامع مدیریت دانشگاهی فناپ از طرفی نیازهای آموزشی و پژوهشی و از طرف دیگر نیازهای سازمانی دانشگاه را به صورت یکپارچه و مجتمع پوشش دهد. این راهکار از مجموعه‌ای از نرم‌افزارها تشکیل شده که با یکپارچه‌سازی فرآیندهای بخش‌های مختلف دانشگاه، به شما کمک می‌کند مدیریت موثرتری را برای دانشگاهتان فراهم کنید.

محصولات

FANRP

FANRP یک نرم‌افزار جامع سازمانی است که بر پایه فرآیندگرایی، سازمان‌های بزرگ و متوسط را در افزایش بهره‌وری و مدیریت بهتر کمک می‌کند. این سامانه یک پلتفرم انعصاف‌پذیر را در اختیار سازمان شما قرار می‌دهد که تمامی نیازمندی‌های شما را برای بالابردن کارایی در سازمان پوشش می‌دهد.

مدیریت آموزش الکترونیکی

بسیاری از دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و آموزشگاه‌ها امروزه به دلیل مزایای این سیستم، به استفاده از آن روی آورده‌اند. حالا کارآموزان و دانشجویان فراوانی می‌توانند بدون نیاز به متحمل شدن مشکلات اداری زمان‌بر مانند ثبت‌نام، انتخاب واحد و ... به سادگی از هر تعداد کلاس که مایل باشند استفاده کنند.

پروژه ها

راهکار جامع سازمانی میدکو

بزرگ‌ترین پروژه نرم‌افزاری کشور