خدمات مالی

وقتی قرار است حساس‌ترین اطلاعات افراد به شما سپرده شود، باید مطمئن باشید
از هوشمندانه‌ترین راهکارها استفاده می‌کنید.

نگاه کلی

بانک

Read more

بورس

Read more

بیمه

Read more

راهکارها

راهکار جامع بانک

در بانکداری امروز، صاحبان کسب و کار به دنبال راهکارهایی هستند که علاوه بر کارآمد کردن سیستم‌هایشان، هزینه‌ها را تا حد امکان پایین آورده و ارتباطی موثر با مشتریانشان برقرار کنند. متخصصان فناپ، یک راهکار جامع بانکی با امنیت بالا طراحی کرده‌اند که همه اطلاعات مربوط به فعالیت‌های بانکی را در یک پایگاه اطلاعات واحد ذخیره و پردازش می‌کند.

راهکار جامع بیمه

راهکار جامع بیمه‌گری فناپ به شرکت‌های بیمه امکان می‌دهد ارزش ویژه و متمایزی به محصولات و خدمات خود اضافه کنند. با استفاده از این راهکار، شرکت بیمه امکان خواهد داشت هر محصول بیمه‌ای خود را متناسب با نیاز هر مشتری، مناسب‌سازی کند.

راهکار جامع بورس

وقتی صحبت از سرمایه‌گذاری در بورس در میان باشد، دسترسی به اطلاعات خام و پردازش اطلاعات بازار اهمیت فراوانی دارد. فناپ با طراحی نرم‌افزار منحصربه‌فرد «سامانه یکپارچه کارگزار الکترونیکی» به این نیاز پاسخ گفته است. این محصول به گونه‌ای توسعه یافته که تمامی نیازهای نرم‌افزاری کارگزاران و سرمایه‌گذاران بورس را برطرف کند.

tITLE

CONTENT

محصولات

سامانه گزارش‌ساز مالی مدیریت

در شرکت‌های بزرگ، تجمیع و پردازش اطلاعات مالی نیازمند استفاده از سیستمی دقیق و حساس است. ما با طراحی «سامانه گزارش‌ساز مالی مدیریت» به این نیاز پاسخ گفته‌ایم تا تهیه صورت‌های مالی واحد و تلفیقی شرکت‌ها به سادگی امکان‌پذیر باشد.

سامانه بانکداری مدرن

فناپ با راه اندازی سامانه بانکداری مدرن، امکان ارائه خدمات بانکی متنوع و مدرن مانند موبایل بانک، تلفن بانک و اینترنت بانک را برای بانک‌ها و موسسات مالی فرآهم کرده است.

پروژه ها

سامانه بانکداری مدرن بانک پاسارگاد

موبایل بانک، تلفن بانک و اینترنت بانک به شما امکان می دهد تا به جای اتلاف وقت برای رسیدن به شعبه بانک و انتظار در صف های طولانی، بیشتر زندگی کنید.

شرکت ها

داتین

بسیاری از ما بدون آنکه بدانیم از نرم‌افزارهای داتین استفاده کرده‌ایم. مثلا وقتی وجهی را از حسابمان به حسابی دیگر منتقل می‌کنیم یا با اینترنت‌ بانک حساب‌هایمان را مدیریت می‌کنیم و یا حتی وقتی با مویایل بانک پرداخت‌هایمان را انجام می‌دهیم، عملیات بانکی توسط نرم افزارهایی انجام می‌شود که داتین برای بانک‌ها و موسسات مالی تولید کرده است.

داتکس

تلاش‌های بسیاری صورت گرفته است تا بورس از شکل قدیمی و سنتی‌اش به بازاری آنلاین که همه جا در دسترس شماست تبدیل شود. تلاش‌های داتکس باعث شده است تا شما به جای حضور در تالاری پر سر و صدا با صف‌های طولانی در منزل یا محل کارتان بنشینید و با یک فنجان چای تعییرات شاخص‌های بازار را رصد کنید و اگر فرصتی دیدید خرید کنید!