فناپ‌پلاس

حوزه فعالیت

شرکت فناپ‌پلاس، در حوزه خدمات محتوا و ارزش افزوده و به طور ویژه در عرصه‌ رسانه‌های اینترنتی فعالیت می‌کند. فناپ‌پلاس علاوه بر نقش آفرینی به‌عنوان تجمیع‌کننده خدمات ارزش افزوده در اپراتورهای تلفن همراه کشور، ناشر خدمات محتوایی برترین توسعه‌دهندگان ایرانی و بین‌المللی برای فارسی‌زبانان است.

محصولات و خدمات

فناپ‌پلاس در حوزه خدمات محتوا و ارزش افزوده، محصولات و خدمات خود را در سه بخش اصلی اپراتور تلفن همراه مجازی، اپراتور ارتباطات ثابت و در نهایت تلویزیون اینترنتی ارائه کرده است. ماموریت فناپ‌پلاس از رهگذر این محصولات و خدمات، مشارکت فعال با اپراتورهای شبکه انتقال، توسعه‌دهندگان و صاحبان محتوا در توسعه یک زیست‌بوم دیجیتال ایمن، فراگیر و پایدار با تمرکز بر نشر محتوا است. مشتریان فناپ‌پلاس نیز عموما کاربران اینترنت و موبایل در تمامی سطوح جامعه هستند.

مزیت‌ها

چشم‌انداز فناپ‌پلاس، مشارکت در توسعه زیست‌بوم دیجیتال در جامعه محلی، منطقه‌ای و جهانی، با تمرکز بر نشر محتوای دیجیتال است. گستره این مشارکت، تمامی افراد و کسب‌وکارهای مرتبط را به‌صورت برابر، فراگیر و پایدار در برمیگیرد. حفظ حقوق مالکیت مادی، فکری، مدنی برای افراد و کسب‌وکارهای تحت پوشش قوانین ملی و منطقه‌ای، از مهم‌ترین تعهدات فناپ‌پلاس است. فناپ‌پلاس همچنین متعهد به خلق ثروت و کارآفرینی، ضمن پایبندی به حفظ این حقوق و پشتیبانی مسئولانه از تمامی ذینفعان زیست‌بوم است.

تاریخچه

فناپ‌پلاس با اتکا به بیش از یک دهه تجربه تخصصی گروه شرکت‌های فناپ و بانک پاسارگاد، با هدف تجمیع و تمرکز خدمات قابل عرضه این گروه و شبکه همکاران تجاری، به مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی تاسیس شده و اینک با 114 نیروی متخصص به فعالیت خود ادامه می‌دهد. این شرکت چهار ارزش بنیادین احترام، مسئولیت‌پذیری، توانمندسازی و چابکی را از ابتدا در سرلوحه امور و فعالیت‌های خود قرار داده است که هم در ارائه خدمات به مشتریان و هم در روند تولید خدمات و محصولات، مسیر حرکتی این شرکت را مشخص می‌کند.

اطلاعات تماس

مدیر عامل :‌ سجاد اکباتانی

تلفن : 02188197025 - 02188673095

آدرس :‌ تهران خیابان آفریقا،‌ قبادیان شرقی، پلاک ۳، طبقه 2 غربی

وب سایت : www.fanap.plus

 

هلدینگ فناپ