سپندار ایرانیان
نگاه کلی

شرکت سپندار ایرانیان با هدف نوآوری و هوشمندسازی پارک حاشیه‌ای شهرهای ایران، در آذر 1398 تاسیس شد. توان و تجربه متخصصان در زمینه زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هوشمندسازی، پرداخت الکترونیکی و خدمات خودرو در شرکت سپندار ایرانیان تجمیع و موجب تمایز این شرکت از رقبا در بازار شده است.وجود چنین پشتوانه فنی و عملیاتی قوی و نیز سوابق اجرایی سپندار ایرانیان در پروژه‌های بزرگ کشور از‌جمله ایجاد و راه‌اندازی سامانه کنترل هوشمند پارک حاشیه‌ای در کلانشهرهای تهران، شیراز، اصفهان، کاشان‌، نوشهر... و همچنین نوآوری در مدیریت هوشمند پارکینگ‌های عمومی و اختصاصی‌، سبب شده است تا شرکت سپندار ایرانیان به یکی از بزرگ‌ترین و خلاق‌ترین شرکت‌های کشور در حوزه خدمات پرداخت خودرو تبدیل شود.

محصولات

ویژگی‌ها و امکانات محصول/ خدمت:

  •  زیرساخت فنی بسیار کامل و ماژولار ( تشخیص، صورتحساب، استعلام و پرداخت و ...)
  •  امکان ارائه گزارشات مالی و مدیریتی
  •  امکان اتصال سرویس های مختلف مبتی بر پرداخت خودرو به سامانه از طریق وب سرویس
  • امکان کارکرد و اتصال با سامانه های مختلف ITS 
     
مشتریان

شهرداری تهران

شهرداری اصفهان

شهرداری کاشان

تماس

تهران، خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم مقام، پلاک 312

91070677 - 021

91070677 - 021

info@cpay.ir

دیگر شرکت‌های زیر‌مجموعه هلدینگ فناپ

پرداخت الکترونیک پاسارگاد

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد یکی از معتبرترین شرکت‌های PSP در کشور است که خدمات پرداخت الکترونیکی بزرگ‌ترین بانک‌های دولتی و خصوصی کشور، ازجمله پاسارگاد، سپه، رفاه، صادرات، گردشگری و... را تأمین می‌کند.

داتین

داتین یک از شرکت‌های نرم‌افزاری پیشرو در ارائه محصولات و خدمات بانکداری، بیمه و پرداخت الکترونیکی است که با ارائه راهکارهای نرم‌افزاری کاملاً بومی در صنعت مالی، بانکی، بیمه و خدمات پرداخت کشور در زمره نقش آفرینان اصلی این صنعت به شمار می‌رود.

راژمان

نشان محصول شرکت «راژمان» یک اپلیکیشن رایگان و کاربردی است که می‌توانید به وسیله آن بهترین راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک بدست بیاورید و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخن‌گوی فارسی استفاده کنید.

آلفا

پلی‌پاد نام تجاری شرکت «الماس فناوری ابری پاسارگاد (آلفا)» است کنسول ابری بازی است که در آن برای انجام بازی‌های پی‌سی و کنسول، نیازی به سخت‌افزار بازی نخواهد بود بلکه میتوان به سادگی روی هر پلتفرمی، تنها با داشتن اینترنت بصورت استریم بازی کرد.

اسپارا

شرکت اسپارا طراحی و ارائه محصولات و خدمات تخصصی در حوزه امنیت را در دستور کار خود قرار داده است.

Logo

مأموریت اولیه فناپ در ابتدا، طراحی و تهیه راهکار بانکی بومی ایرانی با توجه به تخصص و دانش روز جوانان ایرانی بود که با عنایت خداوند محقق گردید.

سکوی خلق آینده

فایل لوگوهای فناپ