اخبار داخلی

خبرهای بیشتر

مشارکت فناپ در تامین مالی دانش‌آموزان با استعداد

هلدینگ فناپ با صرفه‌جویی در هزینه‌های مراسم افطاری امسال خود، مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال به بنیاد کودک کمک کرد.

تولید ربات حرکتی با حمایت بانک پاسارگاد توسط شرکت شناسا

با حمایت بانک‌پاسارگاد و پس از گذراندن موفقیت‌آمیز آزمون‌های مختلف فنی، ربات اگزواسکلتون به مرحله تولید رسید. به‌گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، حامد ساجدی مدیرعامل شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد(شناسا) از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد، با اعلام این خبر گفت: با حمایت بانک‌پاسارگاد، شرکت پداسیس موفق شد تا پس از طی موفقت‌آمیز آزمون‌های مختلف فنی بر روی محصول خود یعنی ربات اگزواسکلتون، قرارداد فروش این محصول را با بیمارستان رفیده تهران نهایی کند.

مدیرعامل شرکت شناسا اعلام کرد؛ تولید یک ربات کمک حرکتی، با حمایت بانک پاسارگاد

مجموعه سرمایه‌گذاری‌های شرکت شناسا به‌عنوان شرکت تخصصی سرمایه‌گذاری خطرپذیر گروه مالی پاسارگاد است. گفتنی است پیش از این نیز دکتر ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، در بازدیدی که در 7 خرداد سال 1396 از شرکت پداسیس داشتند، ضمن آشنایی با فعالیت‌های مرکز تحقیقات فن‌‌آوری‌های هوشمند عصبی جواد موفقیان، با «ربات اسکلت بیرونی اکسوپد» که ویژه راه‌رفتن توانیابان و کم‌توانان ناحیه پایین تنه است، آشنا شد. وی همچنین از دستگاه «آویز هوشمند تعلیق وزن»، آخرین پروژه شرکت پداسیس که ویژه راه‌رفتن افراد دچار اختلال حرکتی پایین‌تنه است، بازدید کرد.

اخبار حوزه ها

خبرهای بیشتر

بررسی نقش کلان‌ داده در کسب‌وکارها

لیلا پاکروان نژاد مدیر واحد نظام‌های پرداخت فناپ پرداخت / طبق گزارش فوربز (Forbes)، ۸۷ درصد شرکت‌ها تصور می‌کنند تا پایان دهه جاری، big data یا کلان داده‌ها تغییرات بزرگی را در کسب‌وکار آن‌ها ایجاد خواهد کرد.

| ادامه

مدیر ارشد مرکز نوآوری و فناوری فناپ: اقتصاد دانش‌بنیان به سرمایه بخش خصوصی و سرمایه خارجی نیاز دارد

در ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری (INOTEX2017) که از تاریخ ۲ الی ۵ خرداد برگزار شد بیش از ۱۲۰ شرکت توانمند فناور از ۲۰ کشور دنیا و ۱۰۰ شرکت از ایران، آخرین دستاوردها و نوآوری‌های فناورانه خود را به نمایش گذاشتند.

| ادامه

کیوان جامه‌بزرگ: فوتبالیست‌ها سفیران اهدای عضو می‌شوند

شرکت فناپ در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، مدتی است در حوزه‌ی فرهنگ‌سازی و جلب مشارکت‌های اجتماعی از یک سو و مددکاری و حمایت از خانواده‌های اهدا کننده‌ی عضو از سوی دیگر، شروع به همکاری با انجمن اهدای‌عضو ایرانیان کرده است.

| ادامه

عملکرد موفق دولت یازدهم در ایجاد ذهنیت برای رقابتی کردن بازار ارتباطات

مدیرعامل شرکت فناپ تلکام می گوید: در حوزه ارتباطات مجوزهای خوبی همچون FCP و MVNO صادر شده که با سرمایه گذاری مناسب در این بخش و داشتن نقشه ای رقابتی همه می توانیم کمک کنیم تا این حوزه رونق بگیرد.

| ادامه

NFC گره‌ای که به دست باز می‌شود

داستان NFC در ایران از آن داستان های جالبی است که ظاهرا سر درازی دارد. فناوری ارتباطی میدان نزدیک یا NFC در سراسر دنیا برای اتصال دستگاه‌ها به هم و انجام پرداخت و برقراری ارتباط به کار گرفته می‌شوند. در حالی‌که عمر فناوری‌ها و سرعت‌ انتقال آنها بسیار کوتاه‌تر از قبل شده اما با وجود گذشت بیش از یک دهه از رونمایی این فناوری، به کارگیری آن در کشور با اما و اگرهای زیادی روبه‌روست و شرکت‌های بزرگی که سودای فعالیت در این حوزه را دارند هنوز ناهمواری‌های زیادی بر سر راه خود می‌بینند.

| ادامه

تحقیق و توسعه در ITS ایران ضعیف است

مهدی ایزدیار، مدیرعامل فناپ‌زیرساخت است. وی که زمانی راهبری پروژه‌هایی ملی و کلان نظیر توسعه زیرساخت فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)، طراحی و پیاده‌سازی سامانه کارت هوشمند سوخت، کارت ملی هوشمند و شبکه ملی شباب را بر عهده داشت، هم‌اینک سکاندار راهبری پروژّ‌های زیرساختی در هلدینگ فناپ است. او در این گتگو ضمن تشریح مفهوم شهر هوشمند و اشاره به الزامات تحقق این پروژه، از دلایل عدم موفقیت صنعت ITS در ایران نیز برایمان می‌گوید.

| ادامه

ویدئو ها

افتتاحیه فین تک
۱۸ خرداد ۹۶
کنسرسیوم اینترنتی
۲۳ آبان ۹۵
استعداد یابی از علاقه مندان به بازی های رایانه ای
۲۳ آبان ۹۵
نشست خبری ابرآروان
۲۶ بهمن ۹۴

فناپ در رسانه

خبرهای بیشتر
۳۱ خرداد ۹۶

فناپ در رسانه ها

بولتن هفتگی - ۲۵ الی ۳۱ خرداد ۹۶..... اخبار کامل ...
۲۴ خرداد ۹۶

فناپ در رسانه ها

بولتن هفتگی - ۱۸ الی ۲۴ خرداد ۹۶..... اخبار کامل ...
۲۰ خرداد ۹۶

فناپ در رسانه ها

بولتن هفتگی - ۱۱ الی ۱۷ خرداد ۹۶..... اخبار کامل ...
۱۳ خرداد ۹۶

فناپ در رسانه ها

بولتن هفتگی - ۳ الی ۱۰ خرداد ۹۶..... اخبار کامل ...