اخبار داخلی

خبرهای بیشتر

تهران تا سال 2020 هاب فین تک خاورمیانه می شود

نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه خدمات نوین مالی و پرداخت (فین تک) به مدت سه روز از هجدهم تا بیست اسفندماه برگزار می شود. در این رویداد که تا عصر جمعه بیست اسفندماه در دانشگاه خاتم ادامه خواهد داشت، تیم ها به ارائه ایده، تولید محصولات و حل مسئله واقعی در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیکی خواهند پرداخت.

با هر ۱۰.۰۰۰ تومان یک چراغ روشن کنیم / خورشید را چلچراغ خانه ات می کنیم

این بار با همراهی خورشید و تکنولوژی های نوین به یاری نیازمندان می رویم. انرژهای نو را برای درآمد زایی مددجویان به خدمت گرفته ایم تا چراغ خانه هایشان چلچراغ شود. آفتاب؛ این نعمت همیشگی سرزمین ما امروز زمینه ساز افزایش توان اقتصادی مددجویان کمیته امداد خواهد بود. خورشید بی دریغ می تابد و بی دریغ روشن می کند. برای ادای سهم خود در راه توسعه پایدار بی دریغ بتابیم.

فین‌تک‌ها شریک خوبی برای بانک‌ها هستند

نشست تخصصی توسعه تکنولوژی‌های مالی در هشتمین کنفرانس توسعه نظام تامین مالی و سرمایه‌گذاری دیروز در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد. مصطفی نقی پور فر؛ مدیر ارشد مرکز نوآوری و فناوری فناپ یکی از اعضا این نشست بود که علاوه بر سخنرانی با موضوع اهمیت قدرت جمع وکارآفرینی اجتماعی با کمک فین تک، در خصوص چگونگی فعالیت استارتاپ های فین تک توضیحاتی ارائه کرد.

اخبار حوزه ها

خبرهای بیشتر

سکوت خنده‌دار و اشک‌های مهناز افشار در برنامه "سلفی"

برنامه "سلفی" شبکه اینترنتی آیو یکشنبه هر هفته میزبان یکی از بازیگران، خوانندگان و هنرمندان کشورمان است. مهناز افشار چهره فعال فضای سایبری با نقش‌آفرینی‌های متعدد که بعضی‌ها به او لقب مادر حاشیه‌ای فضای مجازی داده‌اند این‌بار میهمان این برنامه بود.

| ادامه

حلقه نوآوری در ید قدرت جمعی

مدیر مرکز نوآوری و فناوری فناپ معتقد است که مردم را باید در شکل‌گیری و هدایت حرکت‌های جمعی جدی گرفت و از قدرت جمع در حوزه نوآوری بهره برد.

| ادامه

فاندوران کتاب چاپ می‌کند

فاندوران که یک بستر سرمایه‌پذیری جمعی است، امکانی را فراهم می‌کند تا افراد، ایده‌های خلاقانه خود را به دیگران معرفی کنند و در ازای پرداخت پاداش‌های مشخص، از پروژه‌ها‌یشان حمایت مالی شود. این در شرایطی است که فاندوران در کنار انجام پروژه‌های مسئولیت اجتماعی، حتی وارد صنعت نشر شده و با حمایت مالی جمعی در انتشار کتاب نیز قدم برمی‌دارد.

| ادامه

فناپ موافقت اصولی اپراتور مجازی را گرفت

شرکت فناپ، موافقت اصولی اپراتور مجازی تلفن همراه را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور اخذ کرد.

| ادامه

ویدئو ها

کنسرسیوم اینترنتی
۲۳ آبان ۹۵
استعداد یابی از علاقه مندان به بازی های رایانه ای
۲۳ آبان ۹۵
اعطا پروانه ارتباطات ثابت به شرکت توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان
۲۶ بهمن ۹۴

فناپ در رسانه

خبرهای بیشتر
فارس ۰۵ مهر ۹۴

هدف‌مان جذب حداکثری بازار زیرساخت فناوری اطلاعات است

واحد پروژه‌های زیرساخت فناپ تاکنون عهده‌دار مدیریت و راهبری پروژه‌های....... اخبار کامل ...