دریافت جایزه مدیریت دانش KM4d توسط شرکت فناپ

دریافت جایزه مدیریت دانش KM4d توسط شرکت فناپ

سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش KM4D باهمکاری انجمن مدیریت ایران و انجمن مدیریت دانش اتریش با و حضور جمعی از اساتید و خبرگان این حوزه سه‌شنبه هشتم مهرماه 99 در محل دانشگاه خاتم برگزار شد. فناوری اطلاعات و ارتباطات آریان پاسارگاد(فناپ) نیز موفق به دریافت تندیس بلورین مدیریت دانش گردید.

سخنرانی افتتاحیه کنفرانس با حضور جناب آقای دکتر مجید قاسمی رئیس شورای سیاست‌گذاری کنفرانس و رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت ایران همراه بود. در ادامه جناب آقای دکتر بیژن خرم با محوریت رهبری دانشگران و نخبگان با رویکرد سیستمی موضوعات مرتبط را بررسی کردند.آقای دکتر مهدی شامی زنجانی تفکر دیجیتال و کلید رهبری تحول‌آفرین در عصر حاضر پرداختند. پروفسور دالکر موضوعات مرتبط به عوامل موفقیت در دولت دانش محور را مورد بحث قرار دادند و آقای دکتر محسن قدمی موضوع مدیریت دانایی را بررسی کردند.

از اهداف مدیریت دانش می‌توان به تضمین تکرار موفقیت، افزایش سرعت یادگیری، جلوگیری از دوباره‌کاری، تقویت روحیه تیمی سازمان، افزایش بهره‌وری سازمان، حفاظت از سرمایه‌های فکری و بهبود جریان دانشی اشاره کرد. با در نظر گرفتن موضوعات یاد شده، جناب آقای دکتر علی‌اصغر پورمند مدیریت عامل شرکت میدکو از تجربیاتشان پس از پیاده‌سازی سیستم در هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه(میدکو) صحبت کردند.

آخرین بخش این رویداد مرتبط به اهدای جوایز حاصل از ارزیابی شرکت‌ها بود. این فرایند که از یک ماه قبل از تاریخ کنفرانس آغاز شده بود، بر مبنای شش معیار در سازمان‌ها شکل گرفته بود. معیارها شامل رهبری و مدیریت، چرخه عمر دانش، سرمایه های دانشی، فرایندها، توسعه پایدار، یادگیری و نوآوری بود. ضمن تقدیر از شرکت‌ها، شرکت فناپ نیز تندیس بلورین مدیریت دانش را دریافت کرد. جهت مشاهده گزارش تصویری رویداد می‌توانید از صفحه اینستاگرام فناپ مشاهده فرمایید.

اینستاگرام فناپ

دیدگاه ها

  • دیدگاهی موجود نیست

ثبت دیدگاه